Categorieën

Netwerk / Netwerk transceiver modules

Filter

0
Onbeperkt


Bezig met laden...
-7 %
TP-LINK MC200CM netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm
shopping_basket
search

TP-LINK MC200CM netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm

€39,98 € 37,06 * p/stuk
-7 %
TP-LINK MC210CS netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm Single-mode Zwart
shopping_basket
search

TP-LINK MC210CS netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm Single-mode Zwart

€38,33 € 35,52 * p/stuk
-4 %
TP-LINK MC220L netwerk media converter 1000 Mbit/s
shopping_basket
search

TP-LINK MC220L netwerk media converter 1000 Mbit/s

€21,64 € 20,77 * p/stuk

Laatst bekeken producten

Meest bekeken producten


| Meer

Meld u hier aan voor onze nieuwsbrief en ontvang uw KORTINGSCODE!!!
*****BELANGRIJKE MEDEDELING*****


In verband met de huidige situatie kan het zijn dat uw pakket langer onderweg is dan dat u van ons gewend bent!!!
Een levertijd van meer dan 5 werkdagen is dus mogelijk!
Daar de leveringen aan ons, door de vervoerders en het distributiecentrum, niet regelmatig is kan de levering dus langer duren.
Wij kunnen u dus geen exacte levertijd garanderen! Houd hier dus rekening mee!
Wij, en onze vervoerders, doen er alles aan om uw bestelling zo snel mogelijk bij u af te leveren.
Echter ontstaan er deze dagen situaties waar niemand invloed op heeft.
Wij vragen om uw begrip.
#denkomelkaar #blijfgezond #samensterktegencorona